MDB design - web i pro Vás
Bodystyling - elektrostimulační přístroj

Informace o funkci a principu:

Jedná se o svalovou práci - pasivní sport: Jestliže se má sval pohnout, vzdá mozek po nervových drahách svalovým buňkám rozkaz "POHNOUT!" Nervové dráhy přenesou informaci pomocí impulzu na svalovou buňku: Tělo tedy vytváří bio proudy, které řídí svaly. Jestliže impuls nevznikne v těle samém, ale je do něho přiveden z vnějšku přes elektrody na pokožce je účinek stejný, jako kdyby proud vytvořilo tělo samo. Sval se pohne.
Sval který se pohybuje potřebuje energii. Tuto energii předávají živiny do krevního řečiště. Každý člověk má určitou dobu energické rezervy, které jsou rozpuštěny přímo v krvi. Jestliže je třeba uvolnit více energie, musí jí tělo poskytnout tak, že použije svou vlastní zásobárnu - tukové buňky. O těchto procesech víme relativně hodně díky sportu. Sportovec, který svoje svaly zaměstnává déle než 20 minut, spotřebuje energii z krevního řečiště a svaly se pak dále budou zásobovat z tukových buněk. Je pochopitelné, že nehraje roli zda se při pohybu namáháme a dřeme vědomě, nebo zda necháme stimulační prou, aby bez námahy pohyboval našimi svaly. Stimulační proud se používá k tomu, aby nás učinil zdravými a štíhlými.

Cíleně odbouráte tukové polštářky a zcela cíleně vytvoříte svaly.
Pokožka se lépe prokrví. Její vzhled se viditelně zlepší - celulitida zmizí.

Blahodárně působí na:

- Imunitní systém - zvýšeným prokrvením se povzbuzuje krevní oběh, zvyšuje se srdeční činnost (v optimální normě) a celkový systém člověka se silněji aktivuje. To způsobuje zlepšení mnoha zdravotních potíží a povzbuzení imunitního systému.

- Psychiku - nejnovější výzkumy z oblasti psychoanalýzy (Reich) ukázaly, že masáž určitých partií působí i na duševní potíže. I po aplikaci stimulačním proudem se budeme cítit zcela klidný a uvolněný. Je to pravá lázeň pro duši.

- Trávení - při aplikaci na celé tělo se objevuje zajímavý fenomén v oblasti břicha. Při současném zapojení břicha, boků, hýždí a zad se stimuluje oblast žaludku a střev, což má zřetelný vliv na trávení.

HUBNĚTE EFEKTIVNĚ A ZDRAVĚ = PROVOZUJTE PASIVNÍ SPORT = BODYSTYLING SYSTEMS

Princip hubnutí je velmi jednoduchý = Spotřeba více kalorií, než jejich přijmutí