MDB design - web i pro Vás
Absolutní novinka v Pardubicích za bezkonkurenční ceny! Viz nový ceník

Bezbolestně si poradí s hluboce uloženým tukem a celulitidou!

Náš Ultrasound 2 Action - je moderní francouzský přístroj, který umožňuje působit na pokožku ve 42 bodech. Ošetření je zcela bezbolestné.

Co můžete očekávat ?

 • odbourání podkožního tuku
 • odstranění celulitidy
 • zeštíhlení problémových partií
 • zpevnění ochablého bříška, stehen, hýždí
 • vyhlazení a prokrvení těla
 • zlepšení lymfatického toku, tím i účinné pročištění těla


 • Ultrazvuk působí mechanicky nebo stimulárně v závislosti na zvolené frekvenci. Volbou frekvence se mění hloubka působení. Při nízké frekvenci okolo 30 kHz a výkonu 2W/cm2 působí ultrazvuk na podkožní tuk mechanicky. Dochází ke zvýšení prokrvení díky zvýšené produkce tepla (rozkmitání), narušení buněčné membrány díky chvění tukových molekul a k lipolýze (rozložení, štěpení) díky rozbití tukových molekul. Při vyšší frekvenci okolo 500 kHz ultrazvuk aktivuje nervové zakončení, při kterém dochází k rozpuštění tuků
  - lipolýzy v nižších a hluboko uložených podkožních vrstvách
  .

  Ošetření ultrazvukem se kombinuje s přístrojovou lymfodrenáží, která silně podporuje výsledný efekt tvarování postavy a úbytky centimetrů. Lymfodrenáží se uvolňené tukové buňky odplavují do lymfatického systému a přirozenou metabolickou cestou odcházejí z těla ven. Pokožka a celý organismus se omlazují a regenerují.

  Pomocí ultrazvuku získá vaše tělo během několika návštěv požadované křivky. Tato metoda je vhodná jak pro ženy, tak pro muže, kterým se nedaří hubnout ani dietou a pravidelným cvičením.

  Výsledky ošetření jsou znatelně viditelné již po 3 ošetřeních. Počet ošetření závisí na tloušťce tukové vrstvy, standartně se doporučuje 6 ošetření 2 - 3x týdně.
  Ošetření trvá 20 - 30 minut.

  Zákazník projde konzultací a obdrží vytištěné pokyny.